Rękodzieło z pomocą innym

logofacebookwosp

Drodzy Rękodzielnicy! Dzisiejszy post będzie zupełnie inny niż wszystkie dotychczas. Dziś nie będę się chwalić nowymi pomysłami i inspiracjami (no moooże, na końcu wpisu 🙂 ). Dzisiaj chciałabym zachęcić Was do pomocy innym. Lubicie pomagać?

Od kilku lat każdy chętny Rękodzielnik może wspomóc działanie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy swoją pracą. Wystarczy tylko przekazać swoje ręcznie wykonane przedmioty na specjalne, charytatywne aukcje allegro, a zyski ze sprzedaży tych przedmiotów przekazane będą na cele WOŚP. To szczytny cel i doskonały pomysł! Tak wiele gotowych przedmiotów zalega na naszych półkach! Dla nas to naprawdę minimalny wysiłek, a komuś może to bardzo pomóc.

Jest Was tutaj już całe mnóstwo, liczba odwiedzić przekroczyła dawno 7500.Gdyby każdy z nas przekazał na aukcję jeden przedmiot, uzbieralibyśmy mega ogromną sumę. Spróbujemy? Liczę na Was! Poniżej podaję linka do aukcji allegro Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

 

http://aukcje.wosp.org.pl/rekodzielo

 

Mam dla Was świąteczną inspirację na glinianą szopkę, czekam tylko na jaśniejszy dzień, by zrobić dobre zdjęcia. Dzisiaj wrzucam Wam tylko malutki skrawek mojej szopki na zachętę 🙂

zdj. projekt własny

zdj. projekt własny

Category: Aktualności